ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
α/α
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
ΗΜ/ΝΙΑ |
ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ
|
ΑΓΩΝΑΣ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
|
1
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Παρασκευή 21/12/2018
|
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 17:00
|
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1
|
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
|
2
|
ΑΝΔΡΩΝ
|
Σάββατο 22/12/2018
|
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 20:00
|
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
|
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Β) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ
|
3
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 22/12/2018
|
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 14:00
|
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩN
|
Α)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ)ΚΙΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ
|
4
|
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
|
Σάββατο 22/12/2018
|
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00
|
ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
|
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ
|
5
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Σάββατο 22/12/2018
|
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 12:00
|
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
|
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ
|
6
|
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
|
Σάββατο 22/12/2018
|
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
|
Α) ΓΙΩΤΑ
Γρ) ΤΡΙΓΩΝΗΣ
|
7
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Σάββατο 22/12/2018
|
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 14:00
|
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ –
|
Α) ΓΙΩΤΑ
Γρ) ΤΡΙΓΩΝΗΣ
|
8
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Σάββατο 22/12/2018
|
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00
|
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2 - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
Α) ΤΡΙΓΩΝΗΣ
Γρ) ΓΙΩΤΑ
|
9
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Σάββατο 22/12/2018
|
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00
|
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
|
Α) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
|
10
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Σάββατο 22/12/2018
|
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16:00
|
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Α) ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ
Γρ) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
|
11
|
ΑΝΔΡΩΝ
|
Σάββατο 22/12/2018
|
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00
|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
Α) ΝΑΝΟΣ
Β) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ
|
12
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Σάββατο 22/12/2018
|
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 12:00
|
ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Α) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
Γρ) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
|
13
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Σάββατο 22/12/2018
|
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 12:00
|
ΓΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
|
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
|
14
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Σάββατο 22/12/2018
|
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00
|
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ
|
Α) ΨΑΡΡΑ Β
Γρ) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
|
15
|
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
|
Σάββατο 22/12/2018
|
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
|
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Α) ΧΑΝΟΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ Β
|
16
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Σάββατο 22/12/2018
|
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00
|
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
|
Α) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
|
17
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Σάββατο 22/12/2018
|
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 14:00
|
ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
|
18
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Σάββατο 22/12/2018
|
2Ο ΣΧΟΛ. ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 11:00
|
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
|
Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
|
19
|
ΑΝΔΡΩΝ
|
Σάββατο 22/12/2018
|
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00
|
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ –ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
|
Α) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
Β ) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
|
20
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Σάββατο 08-22/12/2018
|
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00
|
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
|
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ
|
21
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Κυριακή 23/12/2018
|
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16:00
|
ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Α) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
Γρ) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
|
22
|
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 23/12/2018
|
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 18:00
|
ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
|
Α) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
Γρ) ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ
|
23
|
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 23/12/2018
|
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00
|
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
|
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
|
24
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Κυριακή 23/12/2018
|
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 12:00
|
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
|
Α) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
|
25
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Κυριακή 23/12/2018
|
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 15:00
|
ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ –ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
|
Α) ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ
|
26
|
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 23/12/2018
|
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 19:00
|
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
|
Α) ΓΙΩΤΑ
Β)ΤΡΙΓΩΝΗΣ
Γρ) ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ
|
27
|
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 23/12/2018
|
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 18:00
|
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙ - ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
|
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Β)ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΤΖΗΜΟΥ
|
28
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Κυριακή 23/12/2018
|
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
|
ΑΠΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
|
Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
|
29
|
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 23/12/2018
|
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00
|
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Α) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ
|
30
|
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 23/12/2018
|
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 20:00
|
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
|
ΑΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
Γρ)ΚΑΡΑΠΕΔΗ
|
31
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Κυριακή 23/12/2018
|
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 17:00
|
ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ – ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
|
Α)ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΚΟΥΡΙΤΑ
|
32
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Κυριακή 23/12/2018
|
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00
|
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
|
Α) ΝΤΟΒΑ
Γρ) ΛΑΝΑΡΑΣ
|
33
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Κυριακή 23/12/2018
|
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00
|
ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Α) ΒΕΝΟΣ
Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ
|
34
|
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ
|
Κυριακή 23/12/2018
|
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 13:00
|
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
|
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΚΙΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΥ
|
35
|
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 16/12/2018
|
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00
|
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Β)ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
Γρ)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
|
36
|
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 23/12/2018
|
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
|
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
|
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
|
37
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Κυριακή 23/12/2018
|
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00
|
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2
|
Α) ΧΑΝΟΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ Β
|
38
|
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ
|
Κυριακή 23/12/2018
|
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00
|
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
|
Α) ΒΕΝΟΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ Μ
|
39
|
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 23/12/2018
|
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00
|
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
Α)ΒΕΝΟΣ
Β) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΨΑΡΡΑ Μ
|
ΕΘΝΙΚH ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
α/α
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
ΗΜ/ΝΙΑ |
ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ
|
ΑΓΩΝΑΣ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
|
1
|
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
|
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/12/2018
|
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 20:00
|
Νίκη Αιγινίου - Ελπίδα
|
Α)ΒΕΝΟΣ
Β)ΧΑΝΟΣ ΓΡ)ΨΑΡΡΑ ΜΑΡΙΝΑ |