Παρασκευή, 27 Οκτωβρίου 2017

Ορισμοί αγώνων 27-28-29/10/2017


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

 α/α
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΜΕΡΑ ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1
ΕΦΗΒΩΝ
Παρασκευή 27/10/2017
ΔΑΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 18!00
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
 Γρ) ΜΑΤΖΑΡΗ
2
 ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 29/10/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 Γρ)  ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
3
ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 29/10/2017
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 18:00
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α)ΦΛΟΥΡΗΣ
 Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
4
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 29/10/2017
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 13:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α)  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
 Γρ)  ΤΖΗΜΟΥ
5
ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 29/10/2017
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  - ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
 Γρ)  ΚΟΡΜΠΕΤΗ
6
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 29/10/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΝΝ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α)  ΧΑΝΟΣ
 Γρ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
7
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 29/10/2017
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ  14:00
 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΝΑΝΟΣ
 Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
8
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 29/10/2017
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝ 12:00
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Α) ΦΛΟΥΡΗΣ
 Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
 
 ΕΘΝΙΚΑ

α/α
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΜΕΡΑ ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Σάββατο 28/10/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΝΕΑΝ ΓΕΝΕΑ
Α)ΒΕΝΟΣ
Β)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΓΡ)ΦΛΟΥΡΗΣ
2
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 28/10/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Α)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Β)ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
ΓΡ)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Πέμπτη, 19 Οκτωβρίου 2017

Ορισμοί αγώνων 21-22/10/2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
Α/Α
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΜΕΡΑ ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 21/10/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΝΝ 1 - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
 Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
2
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 21/10/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00
 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Α) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
 Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
3
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 21/10/2017
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΧΑΝΟΣ
 Γρ) ΚΑΥΚΟΥ
4
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 21/10/2017
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ  14:00
ΠΟΣΕΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
 Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ
5
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 21/10/2017
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00
 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Α) ΒΕΝΟΣ
 Γρ) ΜΑΤΖΑΡΗ
6
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 21/10/2017
ΑΓ. ΓΕΩΓΙΟΥ 16:00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
 Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
7
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 21/10/2017
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
 Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
8
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 21/10/2017
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  14:00
ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ -ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α) ΝΑΝΟΣ
 Γρ)ΚΟΡΜΠΕΤΗ
9
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 21/10/2017
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
 Γρ) ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ
10
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 21/10/2017
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00
 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ– ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
 Γρ)ΓΙΩΤΑ
11
 ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 22/10/2017
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 15:00
ΙΚΑΡΟΣ  ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
 Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ
12
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 22/10/2017
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00
ΦΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΟ ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
 Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
13
ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 22/10/2017
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 
Α) ΝΑΝΟΣ
 Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ
14
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 22/10/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΝΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
 Γρ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
15
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 22/10/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 Γρ) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
16
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 22/10/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ 
Α) ΦΛΟΥΡΗΣ
 Γρ)  ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
17
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 22/10/2017
ΔΑΚ Δ.ΒΙΚΕΛΑ 14:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1- ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ 
Α) ΠΛΙΑΧΑ
 Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ
18
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 22/10/2017
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 19:00
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
 Γρ) ΚΑΥΚΟΥ
 ΕΘΝΙΚΑ


α/α
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Σάββατο 21/10/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΟ  Ν. ΒΥΣΣΑΣ
Α)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Β)ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
ΓΡ)ΨΑΡΡΑ