Πέμπτη, 1 Φεβρουαρίου 2018

Μηνιαία Συγκέντρωση Φεβρουαρίου-Ορισμοί αγώνων 03-04-05-07/02/2018


                                         ΜΗΝΙΑΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Την Δευτέρα 12/02/2018 στις 19:30 θα διεξαχθεί η μηνιαία επιμορφωτική συγκέντρωση Φεβρουαρίου, στα γραφεία μας στα Γιαννιτσά- ΔΑΚ Γιαννιτσών και την Τετάρτη 14/02/2018 στις 18:30 στο ΔΑΚ Πτολεμαϊδας.
Στις συγκεντρώσεις θα παραβρίσκεται ο Πρόεδρος της ΕΔ/ΕΣΠΕΜ
συνάδελφος κ.Γεροβασίλης Δρόσος.
 Οι τεχνικές συγκεντρώσεις είναι υποχρεωτικές για όλα τα μέλη ειδικά για
τους νέους συναδέλφους.
 Παρακαλούμε να κανονίσετε τις υποχρεώσεις σας ώστε να είστε όλοι
παρόντες-παρούσες.

                                                      ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ



α/α
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1
ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 03/02/2018
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00
ΙΚΑΡΟΣ  ΕΔΕΣΣΑΣ -  ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Β) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
Γρ)ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ
2
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/02/2018
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 16:00
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α)ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
 Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ
3
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/02/2018
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 1 -ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1
Α)ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
 Γρ)ΓΟΤΟΥΧΙΔΟΥ
4
ΑΝΔΡΩΝ

Σάββατο 03/02/2018
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  16:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ  -ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ)ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
5
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/02/2018
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡ.
Α) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
 Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/02/2018
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00
ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Α)ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ
 Γρ) ΝΤΟΒΑ
7
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/02/2018
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00
ΓΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑ 2
Α)ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
 Γρ) ΓΟΤΟΥΧΙΔΟΥ
8
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/02/2018
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 16:00
ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Α)ΝΤΟΒΑ
 Γρ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ
9
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/02/2018
ΑΓ. ΓΕΩΓΙΟΥ 18:00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ  
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
 Γρ) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
10
ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 03/02/2018
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Α) ΔΑΡΚΙΡΑΝΗΣ
Β) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ)ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
11
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/02/2018
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ  19:30
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
 Γρ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
12
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/02/2018
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ.
 Γρ) ΓΙΩΤΑ
13
ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 03/02/2018
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  -ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ
Α)ΠΛΙΑΧΑ
Β) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ
Γρ)ΓΙΩΤΑ
14
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/02/2018
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 12:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2
Α)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
 Γρ) ΜΑΤΖΑΡΗ
15
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/02/2018
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  14:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  
Α) ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ
 Γρ) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
16
ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 03/02/2018
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 20:00
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ  
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Β) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ
17
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 03/02/2018
ΔΑΚ  ΝΑΟΥΣΑΣ 12:00
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
Α)ΧΑΝΟΣ
 Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ






18
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
 Γρ) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
19
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 19:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ–  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Β) ΝΑΝΟΣ
Γρ)ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
20
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00
 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α)ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
 Γρ) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
21
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΓΙΩΤΑ
 Γρ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ
22
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -  ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡ
 Γρ) ΓΙΩΤΑ
23
ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 16:00
 ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α)ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ
 Γρ)ΝΤΟΒΑ
24
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
 Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ
25
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00
 ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ- ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Β) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ
26
ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  14:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ. – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔ
Α) ΧΑΝΟΣ
Γρ)  ΚΑΥΚΟΥ
27
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ  12:00
ΜΙΛΩΝΑΣ  ΓΙΑΝΝ  - ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ
Α)ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
Γρ) ΚΑΥΚΟΥ
28
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ- ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Α) ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ
Γρ) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
29
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 18:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ – ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
Γρ) ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ
30
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ  16:00
ΓΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ
Α)ΠΛΙΑΧΑ
Γρ)ΛΟΥΚΙΔΟΥ
31
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 18:00
ΓΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝ 
Α) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Β)ΠΛΙΑΧΑ
Γρ)ΛΟΥΚΙΔΟΥ
32
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΟΑΣ 1 - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ
33
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡ ΟΙΑΣ 2 – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ
34
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α) ΒΕΝΟΣ
Β) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ)ΨΑΡΡΑ
35
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:00
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Α)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ)ΜΑΤΖΑΡΗ
36
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 15:00
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡ – ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ
Α) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ
37
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  17:00
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΦΛΟΥΡΗΣ

Γρ) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
38
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 04/02/2018
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 12:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ
Α)  ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ) ΤΖΗΜΟΥ
39
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Δευτέρα 05/02/2018
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:45
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡ –
Α)ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
40
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Τετάρτη 07/02/2018
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ  15:00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ



ΕΘΝΙΚΑ
ΛΙΓΚΑ
ΑΙΓΙΝΙΟΥ 19:00 ΣΑΒΒΑΤΟ 03/02/2018
ΑΙΓΙΝΙΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ ΓΡΑΜΜΩΝ
ΒΕΝΟΣ
ΧΑΝΟΣ
ΓΡ)ΨΑΡΡΑ

ΠΑΟΚ 17:00  ΣΑΒΒΑΤΟ 03/02/2018
ΠΑΟΚ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α)ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ

α/α
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΣΆΒΒΑΤΟ 3/02/2018
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -  ΒΟΤΣΗ
Α)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Β)ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΓΡ)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ