Πέμπτη, 11 Ιανουαρίου 2018

Ορισμοί αγώνων 13-14/01/2018


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ


α/α
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1
ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 13/01/2018
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00
ΙΚΑΡΟΣ  ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Β) ΤΟΤΛΗ
Γρ)ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ
2
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/01/2018
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:30
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ – ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Α)ΧΑΝΟΣ
 Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ
3





4
ΑΝΔΡΩΝ

Σάββατο 13/01/2018
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  14:00
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -  ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ)ΜΑΝΤΖΑΡΗ
5
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/01/2018
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ. 1 – ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Α)ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
 Γρ)ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
6
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/01/2018
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 – ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α)ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
 Γρ)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
7
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/01/2018
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 – ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α)ΒΕΝΟΣ
 Γρ)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
8
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/01/2018
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Α)ΒΕΝΟΣ
 Γρ)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
9
ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 13/01/2018
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ -   ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ.
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Β) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
Γρ)ΨΑΡΡΑ
10
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/01/2018
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α)ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
 Γρ) ΨΑΡΡΑ
11
ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 13/01/2018
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
Α) ΧΑΝΟΣ
Β) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ)ΛΟΥΚΙΔΟΥ
12
ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 13/01/2018
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00
ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ  
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Β) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ)ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ
13
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/01/2018
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α)ΝΤΟΒΑ
 Γρ)ΤΣΑΡΟΥΧΑ
14
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/01/2018
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ  14:00
 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
 Γρ)ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
15
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/01/2018
ΑΓ. ΓΕΩΓΙΟΥ 16:00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α)ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
 Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
16
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/01/2018
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00
ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
 Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ
17
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/01/2018
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  15:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
 Γρ)ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ
18
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 13/01/2018
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  16:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
 Γρ)ΓΙΩΤΑ





19
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Α)ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
 Γρ)ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
20
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α)ΝΑΝΟΣ
 Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
21
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 19:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Β) ΝΑΝΟΣ
Γρ)ΚΟΡΜΠΕΤΗ
22
ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  20:00
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ.
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 Γρ)  ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
23
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙ ΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ.
Α) ΦΛΟΥΡΗΣ
 Γρ) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
24
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
 Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
25
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Β) ΒΕΝΟΣ
Γρ)ΜΑΤΖΑΡΗ
26
ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α)ΒΕΝΟΣ
 Γρ)ΜΑΤΖΑΡΗ
27
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝIΤΣΩΝ
Α)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
 Γρ)ΜΑΤΖΑΡΗ
28
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
 Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ
29
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α) ΝΑΝΟΣ
 Γρ) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
30
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ
Α) ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ
 Γρ) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
31
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
 Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ
32
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 19:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Β) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
Γρ)ΛΟΥΚΙΔΟΥ
33
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00
ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ – ΑΡΧΕΛΑΟΣ  ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΚΟΥΡΔΗ
 Γρ) ΚΟΥΡΙΤΑ
34
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Β) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
35
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 18:00
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
 Γρ)ΤΣΑΡΟΥΧΑ
36
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 15:00
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
 Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ
37
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΓΙΩΤΑ
 Γρ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
38
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΨΝ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
 Γρ)ΓΙΩΤΑ
39
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00
ΜΙΛΩΝΑ ΣΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΓΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ
Α) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
 Γρ) ΓΟΤΟΥΧΙΔΟΥ
40
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 14/01/2018
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΧΑΝΟΣ
 Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ

ΕΘΝΙΚΑ

ΑΝΔΡΩΝ ΛΙΓΚΑ
Κυριακή 14/1/2018
ΠΑΟΚ    19.00   
ΠΑΟΚ-Παναχαϊκή Πετ.2013
Α)Δανιηλίδου

 

α/α
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 13/01/2018
ΚΑΤΕΡΙΝΗ Τ9 18:00
ΑΡΧΕΛΑΟΣ  - ΑΡΤΑ
Α)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Β)ΒΕΝΟΣ
ΓΡ)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ