ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
α/α
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
ΗΜ/ΝΙΑ |
ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ
|
ΑΓΩΝΑΣ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
|
1
|
ΑΝΔΡΩΝ
|
Σάββατο 13/01/2018
|
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00
|
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Α) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Β) ΤΟΤΛΗ
Γρ)ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ
|
2
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 13/01/2018
|
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 12:30
|
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ – ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
|
Α)ΧΑΝΟΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ
|
3
|
|||||
4
|
ΑΝΔΡΩΝ
|
Σάββατο 13/01/2018
|
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
|
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ)ΜΑΝΤΖΑΡΗ
|
5
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 13/01/2018
|
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 12:00
|
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ. 1 – ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
|
Α)ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
Γρ)ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
|
6
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 13/01/2018
|
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00
|
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 2 – ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
|
Α)ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
Γρ)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
|
7
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 13/01/2018
|
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00
|
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 – ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
Α)ΒΕΝΟΣ
Γρ)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
|
8
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 13/01/2018
|
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00
|
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
|
Α)ΒΕΝΟΣ
Γρ)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
|
9
|
ΑΝΔΡΩΝ
|
Σάββατο 13/01/2018
|
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00
|
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡ.
|
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Β) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
Γρ)ΨΑΡΡΑ
|
10
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 13/01/2018
|
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00
|
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
|
Α)ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ
|
11
|
ΑΝΔΡΩΝ
|
Σάββατο 13/01/2018
|
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00
|
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
|
Α) ΧΑΝΟΣ
Β) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ)ΛΟΥΚΙΔΟΥ
|
12
|
ΑΝΔΡΩΝ
|
Σάββατο 13/01/2018
|
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00
|
ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
|
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Β) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ)ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ
|
13
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 13/01/2018
|
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00
|
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
Α)ΝΤΟΒΑ
Γρ)ΤΣΑΡΟΥΧΑ
|
14
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 13/01/2018
|
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00
|
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
|
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ)ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
|
15
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 13/01/2018
|
ΑΓ. ΓΕΩΓΙΟΥ 16:00
|
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
Α)ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
|
16
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 13/01/2018
|
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 16:00
|
ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Α) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ
|
17
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 13/01/2018
|
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 15:00
|
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Α) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
Γρ)ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ
|
18
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
|
Σάββατο 13/01/2018
|
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00
|
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
|
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ)ΓΙΩΤΑ
|
19
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00
|
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
|
Α)ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ)ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
|
20
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00
|
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
|
Α)ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
|
21
|
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 19:00
|
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ
|
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Β) ΝΑΝΟΣ
Γρ)ΚΟΡΜΠΕΤΗ
|
22
|
ΠΑΙΔΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 20:00
|
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ.
|
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
|
23
|
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 18:00
|
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙ ΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ.
|
Α) ΦΛΟΥΡΗΣ
Γρ) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
|
24
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
|
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
|
Α) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
|
25
|
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00
|
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
|
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Β) ΒΕΝΟΣ
Γρ)ΜΑΤΖΑΡΗ
|
26
|
ΠΑΙΔΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 16:00
|
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
|
Α)ΒΕΝΟΣ
Γρ)ΜΑΤΖΑΡΗ
|
27
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 14:00
|
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝIΤΣΩΝ
|
Α)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γρ)ΜΑΤΖΑΡΗ
|
28
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00
|
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ
|
29
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ 12:00
|
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
|
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ
|
30
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00
|
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ
|
Α) ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ
Γρ) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
|
31
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00
|
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
|
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ
|
32
|
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 19:00
|
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Β) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
Γρ)ΛΟΥΚΙΔΟΥ
|
33
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ ΛΙΤ/ΡΟΥ 12:00
|
ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ – ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
|
Α) ΚΟΥΡΔΗ
Γρ) ΚΟΥΡΙΤΑ
|
34
|
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00
|
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
|
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Β) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
|
35
|
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 18:00
|
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
|
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ)ΤΣΑΡΟΥΧΑ
|
36
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 15:00
|
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1
|
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ
|
37
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
|
Α) ΓΙΩΤΑ
Γρ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
|
38
|
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00
|
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΨΝ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
|
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ)ΓΙΩΤΑ
|
39
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 10:00
|
ΜΙΛΩΝΑ ΣΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΓΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ
|
Α) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
Γρ) ΓΟΤΟΥΧΙΔΟΥ
|
40
|
ΠΑΓ/ΔΩΝ
|
Κυριακή 14/01/2018
|
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 12:00
|
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ – ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
|
Α) ΧΑΝΟΣ
Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
|
ΕΘΝΙΚΑ
ΑΝΔΡΩΝ ΛΙΓΚΑ
Κυριακή 14/1/2018
ΠΑΟΚ 19.00
ΠΑΟΚ-Παναχαϊκή Πετ.2013
Α)Δανιηλίδου
ΑΝΔΡΩΝ ΛΙΓΚΑ
Κυριακή 14/1/2018
ΠΑΟΚ 19.00
ΠΑΟΚ-Παναχαϊκή Πετ.2013
Α)Δανιηλίδου
α/α
|
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|
ΗΜ/ΝΙΑ |
ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ
|
ΑΓΩΝΑΣ
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
|
1
|
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
|
Σάββατο 13/01/2018
|
ΚΑΤΕΡΙΝΗ Τ9 18:00
|
ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΡΤΑ
|
Α)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Β)ΒΕΝΟΣ
ΓΡ)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
|