Πέμπτη, 7 Δεκεμβρίου 2017

Ορισμοί αγώνων 09-10-11-13-15/12/2017


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ


α/α
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -
Α)NTOBA
 Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ
2
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 14:00
 ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1
Α)ΠΛΙΑΧΑ
 Γρ)ΛΟΥΚΙΔΟΥ
3
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ . Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ 1
Α)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
 Γρ) ΜΑΤΖΑΡΗ
4
ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16:00
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 
Α)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
 Γρ)ΜΑΤΖΑΡΗ
5
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 12:00
ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ  - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ
Α)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 Γρ)ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
6
ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 18:00
ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ -ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
 Γρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
7
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΓΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
 Γρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
8
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
 Γρ) ΓΙΩΤΑ
9
ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ  - ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α)ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
 Γρ) ΓΙΩΤΑ
10
ΑΝΔΡΩΝ

Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ 18:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ  - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 
Α)ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Β)ΠΛΙΑΧΑ
Γρ)ΛΟΥΚΙΔΟΥ
11
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α)ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
 Γρ)ΚΟΡΜΠΕΤΗ
12
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΑΓ. ΓΕΩΓΙΟΥ 16:00
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
 Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ
13
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
14
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 14:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
Α) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
 Γρ)ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ
15
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 11:30
ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Α)ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
 Γρ) ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ
16
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 16:00
 ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΝΑΝΟΣ
 Γρ)  ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
17
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18:00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α)ΝΑΝΟΣ
 Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
18
ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ  18:00
 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
 Γρ)  ΨΑΡΡΑ
19
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ  16:00
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2
Α) ΤΟΤΛΗ
 Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ
20
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
 Γρ) ΓΙΩΤΑ
21
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -  ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 
Α)  ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
 Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
22
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 10:00
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ
 Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
23
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 
17:00
  Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΝΝ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
 Γρ) ΚΑΥΚΟΥ
24
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:30
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
 Γρ) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
25
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 
 13:00
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
 Γρ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
26
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤ/ΡΟΥ  
Α)ΧΑΝΟΣ
 Γρ) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
27
ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 11:00
ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
 Γρ) ΧΑΝΟΣ
28
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 12:00
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ  - ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Α) ΝΤΟΒΑ
 Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ
29
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
 Γρ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
30
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 14:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡ,
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
 Γρ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
31
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 17:00
ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
 Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ
32
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 10/12/2017
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00
ΓΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ – ΑΚΑΔ. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ
Α) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
 Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ
33
ΠΑΙΔΩΝ
Δευτέρα 11/12/2017
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 20:30
ΙΚΑΡΟΣ  ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΤΟΤΛΗ
 Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ
34
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Τετάρτη  13/12/2017
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15:30
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ
Α)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΣ
 Γρ)ΨΑΡΡΑ
35
ΑΝΔΡΩΝ
Παρασκευή 15/12/2017
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 20:15
ΙΚΑΡΟΣ  ΕΔΕΣΣΑΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ   
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
 Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ


  ΕΘΝΙΚΑ
α/α
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1
Α2 ΓΥΑΝΙΚΩΝ
Σάββατο 9/12/2017
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Τ9 16:00
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΝΙΚΗ
Α)ΧΑΝΟΣ
Β)ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
ΓΡ)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ


Α1 ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 9/12/2017 
Μίκρας 17.00 Ηρακλής 
Πετ.2015 - ΑΟΠ Κηφισιάς 
Β)Δανιηλίδου

Κυριακή 10/12/2017
Αιγινίου 17.00
ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου-Παναχαϊκή Πετ.2013
ΚΡΙΤΕΣ ΓΡΑΜΜΩΝ
Βένος
Χριστοφορίδης

ΓΡ)Ψάρρα

 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ

Τετάρτη 13/12/2017
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Τ9 20:00
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ
Α)ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Β)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΓΡ)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ