Πέμπτη, 9 Νοεμβρίου 2017

Ορισμοί αγώνων 11-12-13/11/2017

 ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
 α/α
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
1
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 11/11/2017
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 17:00
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Α)ΠΛΙΑΧΑ
 Γρ) ΝΤΟΒΑ
2
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 11/11/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝ2 - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
 Γρ)ΓΟΤΟΥΧΙΔΟΥ
3
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 11/11/2017
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 12:00
 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1  - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΝΝ 1
Α)ΠΛΙΑΧΑ
 Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ
4
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 11/11/2017
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 14:00
ΠΟΣΕΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 – ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
 Γρ) ΛΟΥΚΙΔΟΥ
5
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 11/11/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 Γρ) ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
6
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 11/11/2017
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ  16:0
 ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ – ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
 Γρ)  ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
7
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 11/11/2017
ΑΓ. ΓΕΩΓΙΟΥ 16:00
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
 Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
8
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 11/11/2017
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 14:00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
Α) ΝΑΝΟΣ
 Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
9
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 11/11/2017
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 14:00
ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
Γρ)ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
10
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 11/11/2017
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  14:00
 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
 Γρ) ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ
11
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 11/11/2017
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 16:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
 Γρ)ΓΙΩΤΑ
12
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 12/11/2017
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 12:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Α)ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
 Γρ)ΓΙΩΤΑ
13
 ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 12/11/2017
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ 18:00
ΙΚΑΡΟΣ  ΕΔΕΣΣΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α) ΒΕΝΟΣ
 Γρ) ΤΟΤΛΗ
14
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 12/11/2017
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17:00
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
 Γρ)ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
15
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 12/11/2017
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19:00
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
 Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
16
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 12/11/2017
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15:00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ
Α) ΝΑΝΟΣ
 Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ
17
ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 12/11/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  - ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 
Α) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 Γρ) ΦΛΟΥΡΗΣ
18
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 12/11/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1
Α) ΦΛΟΥΡΗΣ
 Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
19
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 12/11/2017
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 16:00
 ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΑΝΝ
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
 Γρ) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
20
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 12/11/2017
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 11:00
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ
 Γρ)  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
21
ΕΦΗΒΩΝ
Κυριακή 12/11/2017
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 18:00
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
 Γρ) ΨΑΡΡΑ
22
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 12/11/2017
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 12:00
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α)ΝΤΟΒΑ
 Γρ)ΠΛΙΑΧΑ
23
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Κυριακή 12/11/2017
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 18:00
 ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
 Γρ) ΤΖΗΜΟΥ
24
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 12/11/2017
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ –
Α) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
 Γρ) ΤΖΗΜΟΥ
25
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 12/11/2017
ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ 14:00
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) NTOBA
 Γρ) ΠΛΙΑΧΑ
26
ΠΑΓ/ΔΩΝ
Κυριακή 12/11/2017
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α)ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
 Γρ)ΚΑΤΙΚΑΡΙΔΗΣ
27
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Δευτέρα 13/11/2017
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ 21:00
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ – ΒΑΦΥΡΑΣ Δ.ΔΙΟΥ
Α)ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
 Γρ) ΚΑΥΚΟΥ




 ΕΘΝΙΚΑ

α/α
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ / ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ
1
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Σάββατο 11/11/2017
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ –  ΕΛΠΙΙΣ
Α)ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Β)ΒΕΝΟΣ
ΓΡ)ΨΑΡΡΑ
2
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Σάββατο 11/11/2017
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Τ9 16:00
ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΒΟΤΣΗ
Α)ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
Β)ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΓΡ)ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ