Πέμπτη, 17 Δεκεμβρίου 2015

Ορισμοί Σαββατοκύριακου 19-20/12/2015.

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 19/12/2015
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 18:00
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ -ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΖΙΑΜΠΑΖΗΣ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 19/12/2015
ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16:00
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ

ΑΝΔΡΩΝ
Σάββατο 19/12/2015
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ –  ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 19/12/2015
ΔΑΚ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ              12:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Α) ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
Γρ) ΝΟΥΣΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 19/12/2015
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  16:00
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ -     ΠΑΝΘΕΟΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 19/12/2015
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 16:00
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ -   ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ  
Α) ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ
Γρ) ΨΑΡΙΚΟΓΛΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 19/12/2015
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00
ΒΑΦΥΡΑΣ Δ. ΔΙΟΥ –    ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 19/12/2015
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16:00
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ   
Α) ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ
Γρ) ΚΟΣΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 19/12/2015
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ 14:00
ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 19/12/2015
ΔΑΚ ΣΚΥΔΡΑΣ  16:00
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -  Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α) ΒΕΝΟΣ
Γρ) ΨΑΡΡΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 19/12/2015
ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ    16:00
ΓΣ  ΚΟΖΑΝΗΣ  -  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α) ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
Γρ) ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Σάββατο 19/12/2015
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ  16:00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ -   ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Α) ΝΑΝΟΣ
Γρ) ΚΟΡΜΠΕΤΗ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ  Β ΕΘΝΙΚΗ
Κυριακή 20/12/2015
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 19:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -  ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΜΕΣΗΤΙΔΗΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ  Β ΕΘΝΙΚΗ
Κυριακή 20/12/2015
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  16:00
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ - ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 20/12/2015
ΔΑΚ ΑΙΓΙΝΙΟΥ  14:00
ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ –  ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
Γρ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ  Β ΕΘΝΙΚΗ
Κυριακή 20/12/2015
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 18:00
ΜΙΛΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ –  ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΚΩΝ/ΔΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ  Β ΕΘΝΙΚΗ
Κυριακή 20/12/2015
ΔΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 20:00
Μ. ΑΛΕΞAΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΠΛΙΑΧΑ
Γρ) ΚΩΝ/ΔΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ
Κυριακή 20/12/2015
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ  18:00
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ -  ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
Α) ΒΕΝΟΣ
Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 20/12/2015
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ  16:00
ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΦΙΛΩΤΑ
Α) ΒΕΝΟΣ
Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 20/12/2015
ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ      16:00
ΑΤΛΑΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
Α) ΤΣΙΑΓΑΡΛΗΣ
Γρ) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 20/12/2015
ΔΑΚ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ 14:00
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ – ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
Α) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
Γρ) ΤΣΑΡΟΥΧΑ

ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 20/12/2015
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 19:00
ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ -  ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
Α) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΚΑΡΑΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ

ΑΝΔΡΩΝ
Δευτέρα 21/12/2015
ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 19:30
ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Α) ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ
Γρ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Τετάρτη 23/12/2015
ΔΑΚ ΕΔΕΣΣΑΣ  15:00
ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Α) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
Γρ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Κυριακή 3/1/2016
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16:00
ΑΠ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ -    ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
Α) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Γρ) ΤΖΗΜΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Δευτέρα 4/1/2015
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ  17:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ
Γρ) ΒΟΖΙΝΙΔΟΥ

ΕΘΝΙΚΑ
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Κυριακή 20/12/2015
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑ 17:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ
Α) ΤΣΑΜΟΥΡΤΖΗΣ
Β) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ   
Γρ)ΖΙΑΜΠΑΖΗΣ